Бердичівський міський голова Сергій Орлюк подякував мешканцям Плонська за підтримку та допомогу Україні

photo1710594701-2-1

На запрошення бурмістра польського міста Плонськ Анджея Юзефа Петрасіка Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, радник міського голови Артур Іваненко, депутатка міської ради Анна Левандовська та помічниця-консультантка народного депутата Б. Кицака Юлія Чепак взяли участь в урочистостях, організованих у плонському Будинку культури. Захід був організований для мешканців міста, які приймали українських біженців та збирали і доправляли гуманітарну допомогу до України.

Сергій Орлюк у своєму виступі подякував жителям Плонська, підприємцям, працівникам шкіл, садочків, лікарні, співробітникам уряду міста й особисто бурмістру Анджею Юзефу Петрасіку за підтримку і допомогу.

Плонськ прийняв за два роки війни в Україні близько 10 000 українських біженців. Родини отримали все необхідне для комфортного життя. Сьогодні у місцевих закладах освіти навчаються близько 50 українських дітей. Те, що місто привітне та комфортне для українців, свідчить той факт, що за два роки війни у ньому взяли шлюб пʼять українських пар.

Співпраця з Плонськом розпочалась на рівні гуманітарної підтримки. Сьогодні слід розширювати взаємовідносини. Партнерство у сферах освіти, спорту, медицини, муніципального співробітництва та економіки – те, що чекає у майбутньому на Бердичів та Плонськ, підсумував Сергій Орлюк.