Бердичів

міська рада

Боронячи Україну, на Донеччині геройськи загинув 43-річний Олексій Сич

Сич-Олексій_сайт

Жорстким та кривавим є протистояння України з рашистською агресією. Ворог сповна відчув на собі силу, професіоналізм та стійкість українського воїнства. Втім, маючи суттєву перевагу у кількості живої сили та зброї, обертів, судячи зі всього, збавляти не збирається.

Українські Сили оборони дають гідну відсіч рашистам. Часто ціною власних життів наші Захисники і Захисниці ставлять хрест на задумах окупантів. Майорять синьо-жовті стяги на кладовищах… Війна за життя України триває…

Бердичівська громада зустрічає на щиті Олексія Сича. 43-річний Воїн геройськи загинув 20 березня в одному з боїв, що точилився у Покровському районі на Донеччині. Штаб-сержант Сич користувався високим авторитетом серед побратимів та керівництва військової частини. Він ніс службу на посаді командира відділення-командира машини механізованого батальйону. Характеризували Олексія Сича як відповідального й толкового бійця, який незмінно докладав усіх зусиль та досвіду, аби виконати поставлене завдання належним чином. Наш земляк до останнього свого подиху залишався вірним Батьківщині та кожному з нас.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олексія Сича та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!