Бердичів

міська рада

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

DSC_0002-3

Низку проєктів рішень розглянули на черговому засіданні члени виконавчого комітету. Два з них стосувалися виплати матеріальної допомоги родинам двох Захисників України, котрі віддали життя за незалежність та цілісність української держави. Загальна сума допомоги складе 100,0 тис. грн.

Рішенням виконавчого комітету затверджено протокол засідання комісії з надання адресних грошових допомог громадянам бердичівської громади. Також погоджено загальновиробничі норми питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів для КП «Бердичівтеплоенерго» на 2024 рік.

З метою ефективного здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству виконавчий комітет Бердичівської міської ради вирішив забезпечити організацію та виконання у громаді Типової програми для кривдників, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України. Виконавцем, відповідальним за реалізацію Типової програми у громаді, визначено КУ «Центр надання соціальних послуг» міської ради.

Члени виконкому визначили Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету.

На засіданні затвердили перелік об’єктів комунальної власності, що потребують проведення незалежної оцінки з метою визначення стартової ціни об’єктів приватизації шляхом продажу на аукціоні. Це:

 • Нежитлові приміщення площею 84,2 кв. м, площа Соборна, 19  
 • Нежитлові приміщення площею 35,9 кв. м, вул. Садова, 8/28
 • Підвальне нежитлове приміщення площею 25,8 кв. м, вул. Торгова, 4
 • Нежитлова будівля, склад площею 61,0 кв. м, вул. Академіка Вернадського, 6б
 • Нежитлова будівля, майстерня площею 133,4 кв. м, вул. Академіка Вернадського, 6а
 • Гараж площею 45,4 кв. м, вул. Академіка Вернадського, 6в
 • Гараж площею 63,4 кв. м, вул. Академіка Вернадського, 6г
 • Нежитлові приміщення площею 33,6 кв. м, площа Соборна, 2

Утворено робочу групу з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з відзначенням 38-х роковин Чорнобильської катастрофи, та затверджено план проведення основних тематичних заходів. пов’язаних з відзначенням роковин аварії на ЧАЕС. Громадянам, постраждалим внаслідок аварії, буде забезпечено надання пільг та компенсацій, передбачених законодавством. У Публічній бібліотеці з філіями організують тематичну книжкову виставку, а у закладах освіти пройдуть уроки Пам’яті, уроки Мужності, виховні години та години спілкування з ліквідаторами аварії на ЧАЕС. У шкільних книгозбірнях організують тематичні виставки дитячої творчості та художньо-публіцистичної літератури.

Пам’ять Героїв-чорнобильців вшанують покладанням квітів та конкурсом дитячих малюнків. Адресну грошову матеріальну допомогу буде надано:

 • учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які мають інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою;
 • неповнолітнім дітям, смерть батьків яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС;
 • вдовам учасників ліквідації наслідків aвapiї на ЧАЕС.

Останні новини