Бердичів

міська рада

Задля повної підтримки Захисників та Захисниць: Віталій Бунечко – про роботу Консультативної ради

КОНСУЛТ-РАДА

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, та його заступник Віктор Градівський взяли участь у засіданні Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей захисників України при Житомирській ОВА.

«Такий формат співпраці з людьми, які безпосередньо знають, чим живе ветеранська спільнота, є дуже корисним. Особливо зараз, коли Житомирщина активно працює над розвитком комплексної реабілітації для наших захисників та людей, які постраждали від війни», — зазначив Віталій Бунечко.

На сьогодні кількість людей чиїми інтересами має опікуватись Консультативна рада на Житомирщині перевищує 10 тисяч громадян. І це далеко не остаточна цифра.

Начальник ОВА зауважив, що разом з представниками Консультативної ради планується реалізовувати на теренах області «Державну ветеранську політику», головною метою якої є турбота про ветеранів та повага до них.

Вже зараз на рівні обласної та районних військових адміністрацій, у громадах області створені або створюються підрозділи, що опікуватимуться питаннями підтримки та реабілітації ветеранів, розширюється мережа ветеранських хабів та місць, де захисники можуть отримати адміністративні послуги у форматі «єдиного вікна», збільшується кількість реабілітаційних центрів та Центрів життєстійкості, де можна отримати медичну, психологічну, юридичну допомогу та соціальну підтримку.

«Впевнений, що робота Консультативної ради буде командною і спрямованою на те, щоб кожен захисник та захисниця, повернувшись із зони бойових дій або звільнившись з військової служби, а також члени їх родин отримали повну інформаційну та ресурсну підтримку на кожному з етапів шляху повернення до мирного життя», — підкреслив Віталій Бунечко.

За інформацією Житомирської ОВА

Останні новини