Бердичів

міська рада

Низку проєктів рішень щодо захисту прав дітей та комунального майна розглянули на засіданні виконавчого комітету

изображение_viber_2024-03-19_16-05-01-443-2

Чергове засідання виконавчого комітету відбулося у Бердичеві. Більша частина проєктів рішень, розглянутих членами виконкому, стосувалася захисту прав дітей та передачі в оренду комунального майна громади.

Так, зокрема, вісьмом малолітнім та неповнолітнім дітям надали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що зазнала психологічного насильства. Стосовно двох дітей клопотатимуть про влаштування до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків», терміном на 6 місяців. На 6 місяців буде продовжено перебування у даному будинку ще однієї дитини. Визначено місце проживання малолітньої дитини. Внесено зміни до додатку до одного з попередніх рішень виконавчого комітету «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».

Рішенням членів виконавчого комітету погоджено намір щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади шляхом проведення електронного аукціону. Мова йдеться про:

 • нежитлові приміщення, загальною площею 318,5 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83.
 • частину нежитлової будівлі, загальною площею 38,7 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 54 (кімната № 24 Б)
 • частину нежитлової будівлі, загальною площею 45,4 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 54 (кімната № 19)
 • частину нежитлової будівлі, загальною площею 50,3 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 54 (кімнати № 12, 15,16,17,18).
 • частину нежитлової будівлі, загальною площею 92,3 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 54 (кімната № 24 А)
 • підвальне приміщення, загальною площею 98,1 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Мостова, ½
 • частину нежитлової будівлі (підвал), загальною площею 455,9 кв. м, за адресою: м. Бердичів, вул. Зелена, 15
 • нежитлові приміщення, загальною площею 206,4 кв. м, за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83
 • нежитлові приміщення (підвальні), загальною площею 69,1 кв. м, за адресою: м. Бердичів, вул. Л. Карастоянової, 15/11.

Окрім того, на засіданні погодили зміст оголошення про передачу в оренду майна комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади шляхом проведення повторного електронного аукціону зі зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків. Це:

 • частина нежитлового приміщення, магазин загальною площею 73,0 кв.м. за адресою: м. Бердичів, вул. Новоіванівська, 44;
 • частина нежитлового приміщення, магазин загальною площею 238,4 кв.м., за адресою: м. Бердичів, вул. Новоіванівська, 44;
 • частина нежитлових приміщень загальною площею 231,8 кв. м, за адресою: м. Бердичів, вул. Газопровідна, 23.

Один із розглянутих на засіданні проєктів рішень стосувався організації проведення оповіщення військовозобов’язаних на території бердичівської громади.