Бердичів

міська рада

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Pls_info

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бердичівської міської територіальної громади на 2024 – 2025 роки.     

Відповідно до статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, на офіційному веб-сайті Бердичівської міської ради в розділі «Соціально-економічний розвиток» оприлюднено для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бердичівської міської територіальної громади на 2024 – 2025 роки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бердичівської міської територіальної громади на 2024 – 2025 роки подаються до:

Управління економічного розвитку Бердичівської міської ради (пл. Центральна, 1, місто Бердичів, Житомирська обл., індекс 13300, тел. 0(4143) 4-28-04, e-mail: ekonomika@berdychiv-rada.gov.ua, сайт: https://berdychiv-rada.gov.ua   (з поміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»)

Строк подання зауважень і пропозицій становить 10 днів з дня оприлюднення Заяви, тобто 27.03.2024 по 05.04.2024 року включно.

Зауваження та пропозиції отримані після встановленого строку не розглядаються.

Останні новини