Бердичів

міська рада

Початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради

Відповідно до Порядку утворення наглядової ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» від 21 листопада 2023 р. №1221, Бердичівська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заповнення посад членів наглядової ради та управління процесом призначення першого складу наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.

До складу конкурсної комісії повинні входити у рівній кількості:

  • представники власника закладу охорони здоров’я (три члени);
  • представники Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації (три члени);
  • представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції (три члени).

Громадські об’єднання, що мають право подавати кандидатури до конкурсної комісії, повинні займатись захистом прав у сфері охорони здоров’я або протидією корупції не менше 5 років до дати подання кандидатур своїх представників до складу конкурсної комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до відділу охорони здоров’я Бердичівської міської ради за адресою: пл. Центральна, 1 кабінет № 41 у письмовому вигляді упродовж 10 календарних днів з дня опублікування цього оголошення. Прийом пропозицій здійснюється з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00 год.

Телефон для довідок: (04143) 4 00 32

Для розгляду кандидатур представників громадських об’єднань необхідно подати:

  • заяву у довільній формі із копією статуту та виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які підтверджують відповідність громадського об’єднання вимогам постанови Кабінету Міністрів України «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» від 21 листопада 2023 р. №1221;
  • рішення вищого органу управління щодо делегування представника або спільний лист громадських об’єднань у випадку подання кандидатур від більше ніж трьох громадських об’єднань, які відповідають необхідним критеріям.