Бердичів

міська рада

Призначення субсидії: кому потрібно подавати додаткові довідки

Дизайн-без-названия-2024-03-20T153229.196

За даними Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, станом на 19 березня 2024 року, жителям Житомирщини було спрямовано кошти від Пенсійного фонду України на покриття витрат, пов’язаних із житлово-комунальними послугами на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за лютий – 240,7 млн грн.

Які документи подаються додатково для призначення субсидії, якщо за адресою домогосподарства зареєстрована повнолітня особа, яка проживає і працює в іншому місті?

Якщо в житловому приміщенні разом з батьками зареєстровано повнолітню працездатну особу, яка не проживає за адресою реєстрації, оскільки працює в іншому місті, житлова субсидія може бути призначена без урахування її доходів в разі надання довідки з місця роботи.

У разі неможливості надати таку довідку, відповідна інформація зазначається у декларації. У такому випадку житлова субсидія призначається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Такий акт складається посадовою особою виконавчого органу сільської, селищної, міської, районної у місті ради та передається до органу Пенсійного фонду України.

За інформацією Житомирської ОВА