Бердичів

міська рада

При Бердичівській РВА формується склад координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Дизайн-без-названия-2024-03-28T114941.973

На виконання Закону України від 13.12.2022 № 2834-IX «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» , постанови Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2023 р. № 320 «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності» відділ гуманітарної та інформаційної політики Бердичівської районної державної адміністрації оголошує про формування складу координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Бердичівській районній державній адміністрації (далі – Координаційна рада).

Координаційна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на території Бердичівського району.

Основними завданнями Координаційної ради є:

1) сприяння:

  • здійсненню повноважень райдержадміністрації у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, створенню умов для національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання та громадянської освіти на території Бердичівського району.
  • співпраці з інститутами громадянського суспільства у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності;
  • провадженню інформаційно-просвітницької діяльності у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності;
  • висвітленню діяльності інститутів громадянського суспільства у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності;

2) визначення шляхів та способів вирішення питань, що виникають під час реалізації державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, підвищення ефективності діяльності облдержадміністрації у зазначеній сфері;

3) удосконалення нормативно-правової бази у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Персональний склад Координаційної ради формується за пропозиціями територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства.

Пакет документів для подання включає:

  • Офіційний лист від органів державної влади, підприємств, установ, організацій, інститутів громадянського суспільства на кандидата, який він представляє.
  • Характеристика кандидата на включення до складу Координаційної ради.

Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради подаються у друкованій формі (за адресою вул. Соборна 23, адмінприміщення каб.11) та на електрону пошту 02143005@mail.gov.ua (з темою листа Координаційна рада) у строк до 10 квітня 2024 року.

Голова Координаційної ради затверджує її персональний склад. Члени Координаційної ради беруть участь в її роботі на громадських засадах.

Відповідальні особи:

Оксана ДЕЛІУ, начальник відділу гуманітарної та інформаційної політики Бердичівської районної державної адміністрації.

Олена ГУСАР, головний спеціаліст відділу гуманітарної та інформаційної політики Бердичівської районної державної адміністрації.

Тел. (04143) 4 – 18 – 32

Останні новини