#ПрозорістьТаПідзвітність: більш ніж 300 держслужбовців та посадових осіб долучилися до навчання із питань запобігання корупції

download-4

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації 319 держслужбовців та особи місцевого самоврядування  долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою «Формування професійних компетентностей державних службовців». Про це інформують у Житомирській ОВА.

Під час лекцій та семінарських занять були обговорені актуальні питання щодо:

• теоретичні засади антикорупційної політики та запобігання корупції в публічному управлінні;
  • форми та методи комунікативної взаємодії органів публічної влади з громадськістю;
  • електронне врядування в публічному управлінні;
  • заходи фінансового контролю. Електронне декларування;
  • конфлікту інтересів та його складових;

Нагадаємо, що робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Відповідну інформацію надсилайте на електронну адресу: prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» й вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.

За інформацією Житомирської ОВА