Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк зустрівся з благодійниками з голландської організації SOEGG

изображение_viber_2024-03-21_11-52-40-241-1

Міський голова Сергій Орлюк зустрівся з представниками голландської організації SOEGG – головою правління Aart Hooijer, членами правління Johan de Jong, Jan Seip, Leo Joosse та координатором з логістики екстреної допомоги в Україні Wilfred Blok. Участь у зустрічі також взяли заступниця міського голови Олена Петрівська, керівник БФ «Хлібний Дім» Аркадій Маргуліс та пастор Церкви Різдва Христового Петро Стахов.

SOEGG відома в Україні своєю благодійною допомогою. Її представники, зокрема, є частими гостями медичних закладів, до яких передають необхідне обладнання. Тривалий час голландці тісно співпрацюють з «Хлібним Домом», і саме Аркадій Маргуліс виступив тим містком, котрий з’єднав у партнерстві бердичівську громаду та благодійників із SOEGG.

У результаті такого співробітництва бердичівська міська лікарня отримала свого часу операційний стіл, лапароскопічну стійку та інше обладнання, що мало на меті підвищити якість надання медичних послуг у громаді. Пан Aart Hooijer разом із колегами відвідали лікарню, де пересвідчилися у тому, як використовується допомога. Оглядом залишилися задоволені.

…Як і співпрацею з Бердичевом. У спілкуванні під час зустрічі і Сергій Орлюк, і представники SOEGG висловили переконання у тому, що взаємовідносини слід продовжувати. Тож попереду, судячи зі всього, – чергові спільні проєкти, що сприятимуть підвищенню якості життя населення бердичівської громади.