Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк – працівникам ЖКГ: «Комфорт у громаді, як і Перемога в країні, можливі, коли люди усі разом» (ФОТО)

1-16

В актовій залі Бердичівської міської ради з прийдешнім Днем працівників житлово-комунального господарства, що відзначатиметься цієї неділі, вітали місцевих комунальників.

Якісна робота представників житлово-комунальної галузі – запорука добробуту й комфортного життя людей, констатували на зібранні, забезпечувати належні умови для проживання мешканців громади, коли у країні війна, коли відчувається нестача фінансування, дуже непросто.

Галузь ЖКГ – одна з найскладніших у процесі життєдіяльності громади. Її працівники відповідальні за тепло й світло в оселях та приміщеннях, за водопостачання, за чистоту на вулицях, за цілу низку інших послуг. Є конкретне завдання, є той чи інший форс-мажор, і ось уже ці люди в заметіль чистять сніг, під дощем чи пекучим Сонцем усувають аварію на якійсь із мереж. Умови й складнощі тоді – на другому місці: на першому – позбавити людей незручностей.

Загалом, комунальники виконують колосальний обсяг роботи, і він вдячний їм за те, що роблять вони це оперативно, професійно й віддано, зазначив у вітальному виступі міський голова Сергій Орлюк. На жаль, так уже склалося, що роботу представників ЖКГ здебільшого бачать тоді, коли щось трапилося, зауважує Сергій Орлюк. Хтось воліє не помічати зробленого й докладених зусиль, хтось заявляє, мовляв, чого дякувати, коли за свою роботу комунальники отримують зарплату…

Тож повага та вдячність від людей за якісні послуги – це те, чого він зичить працівникам ЖКГ у першу чергу. Щоби споживачі цінили працю того, хто прибирає вулиці й дороги, того, хто стоїть по коліно у воді чи багнюці, аби ліквідувати прорив, хто подає тепло до будинків, ремонтує у тих дах чи східці, керує об’єднанням співвласників, докладаючи чимало сил та енергії.

Комфортне життя у громаді – це, свого роду, як перемога у війні, резюмував міський голова: силами одних комунальників, як і однієї армії, навряд чи досягти. Тому наступним, що побажав Сергій Орлюк винуватцям дійства, були розуміння й підтримка – як з боку влади, так і з боку населення. Чимало суттєвих зрушень вже є, констатував Сергій Орлюк, рухатимуться вперед і надалі, якщо працюватимуть віддано й якісно.

Слова вдячності почули присутні у залі і від представників 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, і від своїх шефів – заступниці міського голови Наталії Палкіної та начальниці управління ЖКГ міської ради Наталії Нехворовської. До теплих слів на адресу працівників галузі доєдналася й голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Тетяна Корець.

Міська рада, обласна профспілка та військові відзначили групу комунальників Грамотами, Подяками та грошовими заохоченнями, а артисти міського Палацу культури подарували концертну програму.