Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк і бердичівська громада вітають друзів та партнерів із Литви з Днем відновлення Незалежності

1-7

11 березня одне з головних національних свят – День відновлення Незалежності – відзначає друг, партнер та союзник України у боротьбі з агресією росії Литовська республіка. До вітань, що лунають на її адресу зі всієї України, доєднуються Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та уся багатотисячна бердичівська громада.

Литовці стали першими, хто оголосили: вони більше не з СРСР, вони незалежні. Відповідний Акт був прийнятий Установчими зборами 11 березня 1990 року.

Цьому вільнолюбному народу добре відомо, що означає бути у смертельних лещатах обіймів «старшого брата». До своєї незалежності він, як і українці, йшов зі зброєю в руках. Тоді теж гинули кращі з кращих, які, втім, воліли полягти у праведній боротьбі, аніж гнити під окупацією недоімперії.

Результат цієї боротьби відомий всьому світу: Литва – незалежна, демократична, успішна країна у числі таких само успішних європейських держав. Литовці – одні з тих в Європі й світі, хто, не на словах, а на ділі виступив вірним союзником України у протистоянні з путінською росією.

Міський голова Сергій Орлюк та бердичівська громада мають за вірного друга й партнера литовський Алітус. І як друзі сердечно вітають алітуську громаду та усіх громадян Литви з величним святом.

Сили, процвітання й успіху! Господнього благословення й добробуту! Разом до Перемоги над злом!