Спалювання сухостою, сухої трави та чагарників несе за собою відповідальність!

Трава

👩‍🚒🔥 Пожежники Бердичівське РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області ліквідували пожежу, що виникла на єврейському кладовищі.

🧑‍🚒🫵 РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ:

⚠️ За спалювання сухої рослинності чи її залишків передбачений штраф від 3060 до 6120 грн для громадян та від 15300 грн до 21420 грн на посадових осіб.

‼️За ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, розмір штрафу становить від 6120 до 12240 гривень для громадян та від 21420 до 30600 грн на посадових осіб відповідно.

‼️ Спалювання сухостою, сухої трави та чагарників під час воєнного стану може розцінюватися як акт диверсії відповідно до статті 113 “Диверсія” Кримінального кодексу України та карається від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Бердичівське РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області