Бердичів

міська рада

У боях під Роботиним геройськи загинув 38-річний Олександр Шкрабій

Шкрабій-Олександр_сайт

Вітчизняні Сили оборони мужньо й стійко чинять опір ворожій навалі, не даючи рашистам вільно просуватися територією України. Гарячі бої точаться на різних напрямках цього важкого протистояння. Окупанти на порядки переважають за кількістю, у них більше зброї. Захисники й Захисниці української держави беруть безприкладною відданістю Батьківщині, рішучим прагненням вичавити агресорів з рідної землі. У цьому смертельному двобої наше військо несе втрати. Кожна з таких втрат – трагедія, сердечний біль та страждання, сльози й сум. І кожна – символ незламності українців. Важко зранені вони знову йдуть у бій в ім’я життя своїх рідних та співвітчизників, у пам’ять про загиблих побратимів й посестер.  

… У пам’ять про 38-річного Олександра Шкрабія, який 08 березня 2024 року, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, геройськи загинув у районі Роботиного Запорізької області.

Олександр був мобілізований наприкінці лютого 2023-го. Ніс службу у механізованому батальйоні у 118-й окремої механізованої бригади на посаді навідника. Солдата Шкрабія знали як славного Бійця, хорошу Людину, вірного Побратима, як Українського Воїна, нещадного до підлого й жорстокого ворога.  

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Шкрабія та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!