Бердичів

міська рада

У міській лікарні провели нараду щодо участі в грантових програмах

Дизайн-без-названия-4

Згідно Постанови КМУ “Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я” від 28 лютого 2023 року номер 174, для кластерних лікарень. якою є КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради, встановлено перелік мінімальних (базових) напрямів медичного обслуговування, серед яких є реабілітація.

Наприкінці 2023 року депутатами Бердичівської міської ради було підтримано рішення про виділення коштів на виготовлення проєктної документації на реконструкцію реабілітаційного відділення в КНП “Бердичівська міська лікарня”. Вже в грудні 2023 року документацію було виготовлено та пройдено експертизу, відповідно до чинного законодавства України.

Директор лікарні Костянтин Гінгуляк провів нараду з адміністрацією підприємства, за участі начальника відділу охорони здоров’я Бердичівської міської ради Олени Тарасової, на якій вирішувались питання участі в грантових програмах з метою отримання фінансової можливості здійснити необхідну реконструкцію реабілітаційного відділення та закупити необхідне обладнання.

Окрім того, у планах КНП “Бердичівська міська лікарня” – реконструкція відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімація). Як повідомила начальниця економічного відділу Олена Білоус, у жовтні-листопаді 2023 року лікарня вже брала участь у різних грантових програмах (у тому числі грантовій програмі від МОЗ), і станом на 12.03.2024 року питання виділення державних коштів на реконструкцію відділення анестезіології та інтенсивної терапії знаходиться на розгляді.

Також було прийняте рішення звертатися до громадських та благодійних організацій за можливою допомогою в реалізації запланованих проектів та придбанні необхідного обладнання.

Відділ охорони здоров’я Бердичівської міської ради