Бердичів

міська рада

Члени комісії з питань захисту прав дитини провели чергове засідання

1-15

Розглядом заяв, висновків про стан утримання, навчання й виховання дітей, а також затвердженням індивідуальних планів соціального захисту дітей займалися під час чергового засідання члени комісії з питань захисту прав дитини. Участь у засіданні взяв міський голова Сергій Орлюк.

Так у числі інших було розглянуто ухвалу суду про відкриття провадження у справі за позовом про визначення місця проживання дитини, щодо надання до суду висновку про розвְ’язання спору. Також на комісії розглянули заяву одного з батьків про визначення місця проживання доньки.

Низка заяв, винесених на розгляд членів комісії, стосувалася надання дозволів на укладення договорів дарування та договорів купівлі-продажу на користь дітей – квартир, часток квартир, будинків. П’ять заяв були пов’язані з наданням дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів у зв’язку з тим, що вони зазнали психологічного насильства. Розглянули на комісії й питання про доцільність підготовки до суду позовної заяви та висновку про позбавлення батьківських прав за ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Члени комісії затвердили 4 індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Окрім того, десять індивідуальних планів були пов’язані з соціальним захистом дітей, залишених та позбавлених батьківського піклування, а також дітей-сиріт. На комісії  розглянули й висновки про стан утримання, навчання та виховання шістьох дітей у сім’ях опікунів, піклувальників та виконання тими покладених на них обов’язків.   

Останні новини