Бердичів

міська рада

Із датою завершення опалювального сезону та з рядом інших проєктів рішень визначилися на засіданні виконавчого комітету

DSC_0032-2

Опалювальний сезон у громаді завершиться з 01 квітня 2024 року. Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету. Доручено здійснити перерахунки населенню, згідно з фактичними обсягами наданих послуг. У випадку, якщо в період до 01 квітня фіксуватиметься підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря більше +8°С протягом трьох діб, подачу тепла мають призупинити, забезпечивши при цьому відповідний температурний режим в дитячих садках, школах, медичних закладах та житлових будинках.

Технічні зміни внесено до Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Запроваджено трудову повинність та організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території громади.

Фізичній особі-підприємцю надали дозвіл на благоустрій території поблизу будинку, що на вул. Вінницькій, 69. Погоджено надання згоди на здійснення капітального ремонту за рахунок орендаря: мова йде про приміщення колишнього магазину «Книги», що на Європейській, 12.

Шість проєктів рішень, розглянутих членами виконкому, стосувалися погодження змісту оголошень про передачу в оренду майна комунальної власності бердичівської громади шляхом проведення електронного аукціону. В оренду мають намір здати нежитлові приміщення та частини нежитлових приміщень за адресами:

  • Вул. Новоіванівська, 44 (дві частини нежитлового приміщення);
  • Вул. Житомирська, 43;
  • Вул. Газопровідна, 23;
  • Площа Соборна, 2;
  • Площа Соборна, 19.

Внесено зміни до Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Бердичева.

Одним зі своїх рішень виконавчий комітет призначив особу, відповідальну за проведення державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті та видачу відповідних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану. Цією особою стала одна з адміністраторок відділу організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Зовсім скоро вона має приступити до виконання своїх службових обов’язків.