Бердичів

міська рада

Інформація для платників податків!

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Нагадуємо платникам податків, що  бюджет Бердичівської міської територіальної громади за своїм змістом є важливим важелем у системі управління, основою фінансового забезпечення  громади, а вчасно сплачені місцеві податки і збори забезпечують їх проведення. За допомогою коштів бюджету вирішуються надзвичайно важливі питання  громади.

З метою недопущення виникнення податкового боргу,  рекомендуємо платникам податків, як фізичним, так і юридичним особам, проводити звірку розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет платника податків  у розділі «Стан розрахунків з бюджетом» та своєчасно сплачувати суми податкових зобов’язань. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/ , а також через вебпортал ДПС.

Громадяни також можуть провести звірку щодо повноти сплати платежів. Така процедура дає можливість переконатися у відсутності заборгованості перед бюджетом, а у разі її наявності  ­– запобігти подальшому накопиченню, вчасно сплативши борг.

Для перевірки стану розрахунків з бюджетом громадяни можуть скористатись новим мобільним додатком від ДПС «Моя податкова» (більш детально за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/news/06683C27F535043AE0630A214220E202 ). Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів. 

Шановні платники податків! Пам’ятайте, що недоотримання податкових платежів бюджетом, накопичення платниками боргу впливає на стабільність фінансової системи держави та нашої громади зокрема, подальше фінансування програм соціально – економічного розвитку Бердичівської міської територіальної громади.

Останні новини