Бердичівські волейболістки стали бронзовими призерками чемпіонату Житомирщини

Дизайн-без-названия-1

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2007 р.н. та молодших пройшов у Бердичеві. Участь у першості взяли дев’ять команд, тож ігри проходили одразу на трьох локаціях – у спортивній залі Бердичівського педагогічного фахового коледжу та у спортзалах 12-го і 10-го ліцеїв.

За звання переможців боролися:

• СК «Бердичів» (тренер – Богдан Антонюк);
  • Дві команди з Житомира;
  • Лугини (Коростенський район);
  • Овруч;
  • Городниця (Ємільчинський район);
  • Березівка (Житомирський район);
  • Словечно (Коростенський район);
  • Звягель.

Чотири гри провели юні підопічні Богдана Антонюка. Наші землячки залишили позаду житомирян (2:0) та представниць Березівки (2:1). У подальших двох поєдинках їм довелося поступитися суперницям зі Словечного та Звягеля. Тож, за результатом виступів, СК «Бердичів» виборов ІІІ місце на чемпіонаті. На щабель вище закріпилися дівчата зі Словечного, І місце та звання чемпіонок здобули волейболістки зі Звягеля.

Команди-учасниці привітали почесні гості ігор: міський голова Сергій Орлюк, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець, секретар Бердичівської міської ради, виконавчий директор обласного відділення НОК України, президент міської Федерації волейболу Богдан Коляда.