УВАГА: чітко й неухильно дотримуйтеся правил відкриття захисних споруд та укриттів!

Увага_важливо

Шановні балансоутримувачі!

Звертаємо вашу увагу на необхідність чіткого та неухильного дотримання правил відкриття захисних споруд цивільного захисту (ПРУ), сховищ та найпростіших укриттів під час сигналу “Увага всім! Повітряна тривога!”

Під час сигналу “Увага всім! Повітряна тривога!”:

• Негайно організуйте відкриття ПРУ, сховища або найпростішого укриття, за яке ви несете відповідальність.
  • Забезпечте доступ до захисної споруди усім, хто потребує укриття.
  • Проконтролюйте, щоб люди щільно закрили за собою двері та знаходились у безпечному місці до відбою повітряної тривоги.
  • Дотримуйтесь правил поведінки у захисній споруді.

Після відбою повітряної тривоги організуйте вихід людей з укриття.

Важливо!

• Забезпечте постійну готовність ПРУ, сховища або найпростішого укриття до прийому людей.
  • Регулярно проводьте інструктажі з персоналом щодо правил користування захисною спорудою.
  • Слідкуйте за оновленнями інформації щодо правил поведінки під час повітряної тривоги.

Пам’ятайте! Від вашої відповідальності та чітких дій залежить життя та безпека людей!

Нагадуємо! З переліком захисних споруд цивільного захисту населення можна ознайомитися, пройшовши за посиланням:

Відділ з НС та ЦЗН виконавчого комітету Бердичівської міської ради