Ускладнення погодних умов прогнозують на Житомирщині

line-images-124688

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології, в області 28-29 березня буде ускладнення погодних умов. Зокрема дощ та пориви північно-західного вітру зі швидкістю 7-12 м/с, що відповідає І рівню небезпечності. Температура вночі 6-8°, вдень 13-15°.

Під час сильного вітру варто оминати великі дерева, електричні лінії, антени, рекламні щити та інші масивні конструкції, адже внаслідок негоди вони можуть пошкодитись і, таким чином, травмувати тих, хто буде поруч.

Водіям рекомендуємо обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, а пішоходів – переходити дорогу лише у спеціально призначених для цього місцях, а також користуватися світловідбивачами (стрічки, наклейки, жилет тощо), щоб водії могли вчасно побачити вас на дорозі.

За інформацією Житомирської ОВА