Бердичів

міська рада

14 березня Україна вшановує Воїнів Доброї Волі

Дизайн-без-названия-34

Парадна форма, в якій рашистські окупанти планували тріумфально пройтися київським Хрещатиком, вирушала назад до росії у пакетах разом з тим, що залишалося від її власників. Агресори жорстоко прорахувалися: замість тисяч букетів їх зустріли тисячі українських добровольців. Шалено мотивованих, сильних духом та гарячих серцем.

Фахівці називають добровольчий рух одним із феноменів України. Люди, часто далекі від військової справи, взявши до рук зброю, постали живим щитом перед ворогом. Відставляли у бік свої мирні професії, масово верталися додому з-за кордону, приховували хвороби, вперто штурмували РТЦК та СП з однією лише вимогою – дозволити їм бити мразоту, яка вдерлася на українську землю.

Добровольці додали армії сили, міці, потужності. Вони довели, що Українець та Українка – то не лише Звитяга, Доблесть, Рішучість, Незламність. Українці – то нація Доброї Волі.

Шана й честь вам, добровольці! Доземний уклін і дяка! Вічна пам’ять усім тим, хто в ім’я вільної й незалежної України віддав власне життя.

Наша добра воля у справі захисту Вітчизни – запорука Перемоги!

Від імені всієї бердичівської громади з повагою та вдячністю – міський голова Сергій ОРЛЮК