Бердичів

міська рада

«Бердичівська громада відкрита до партнерства з Хорватією» – Сергій Орлюк під час зустрічі з Послом Хорватії в Україні Аніцою Джамич

DSC_0003-11

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Аніца Джамич побувала з робочим візитом у Бердичеві, де мала зустріч з міським головою Сергієм Орлюком. На початку спілкування дипломатка передала слова шанування від Єпископа Київсько-Житомирської дієцезії в Україні Віталія Кривицького, від себе констатувавши факт спільності, яку має бердичівська громада з Католицькою Церквою.

Пані Посол повідомила про те, що відвідати цьогорічні Урочистості Матері Божої Святого Скапулярія має намір мер хорватського міста Марія-Бистриця. Місто відомо тим, що у ньому розташований Національний Марійний Санктуарій, і є найбільшим у Хорватії паломницьким центром. Разом з очільником Марії-Бистриці до Бердичева планує прибути ректор Санктуарію.

Громада радо й гостинно прийме високоповажних гостей, запевнив Сергій Орлюк. Міський голова інформував пані Джамич про кроки, що їх здійснює Бердичів на шляху до партнерства й співробітництва з містами країн Європи. Таку співпрацю та взаємокорисні відносини громада готова вибудувати і з містами Хорватії. Для початку можна зосередитися на напрямках освіти, культури й спорту, можливо, медицини. Є цікаві ідеї, є напрацювання й задуми.

Все почуте від бердичівської сторони вона неодмінно передасть представникам Марії-Бистриці, запевнила Аніца Джамич. Мер міста, повідомила, має бажання у рамках святкування Урочистостей зустрітися з Сергієм Орлюком та його командою. За результатами тієї зустрічі, припустила дипломатка, цілком імовірно, озвучені ідеї зможуть викристалізуватися у дієві спільні проєкти.

Останні новини