Бердичів

міська рада

Бердичівський осередок Червоного Хреста України знайомив із собою мешканців та гостей міста

DSC_0003-1

Показати себе, ознайомити з тим, чим займаються і що вміють: з цією метою у рамках 106-ї річниці з моменту заснування українського Червоного Хреста на Центральну площу Бердичева вийшли представники та волонтери міської організації товариства.

У бердичівському осередку Товариства Червоного Хреста України працюють за цілою низкою напрямків, розповідає керівниця організації Наталія Гавриловська: це і догляд вдома, і гуманітарна допомога, і робота в загонах швидкого реагування (коли представники організації спільно з державними структурами оперативно реагують на різного роду надзвичайні ситуації).

На Центральній площі Червоний Хрест залучив усіх охочих до знайомства з основами першої невідкладної допомоги, мінної безпеки та психосоціальної підтримки. А інформацію та практичні вправи густо приправив конкурсами, вікторинами й лотереями, аби малечі та дорослим було і пізнавально, і цікаво, і смачно.

Одним із головних завдань, що стоїть перед ними у часи війни, є забезпечення базових потреб людей, котрі опинилися у вирі воєнних дій, говорить Наталія Гавриловська: Червоний Хрест евакуює, відбудовує, навчає, забезпечує тощо. Одним словом – допомагає. І при цьому тішиться, коли його лави поповнюються новими людьми доброї волі та з душею волонтера. Чекають на таких людей і у Бердичеві – за адресою: вул. Грушевського, 20. Контактний телефон: (097) 470 41 81.

Останні новини