Бердичів

міська рада

Бердичівщина долучилася до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

videoframe_0-1

У Чернівцях відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, участь в якому взяв Володимир Зеленський.

Із виступу Президента України: «В кожній громаді – свої потреби. Але всі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості.

Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору. Сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення.

Я дякую кожній громаді, кожній області, які вже це роблять. Ми вже довели в Україні, що можемо виробляти дійсно сильні дрони, засоби РЕБ, виробляємо артилерію, техніку. Усього, що потрібно обороні, має бути максимум. Максимум має бути й звичайної економічної активності, яка дає людям роботу та забезпечує податками і зборами бюджети.

І будь ласка, в кожній громаді проявляйте максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримуйте сімʼї наших воїнів, які зараз на фронті, та всіх, хто дійсно допомагає обороні».

Під час засідання було обговорено низку питань, серед яких:

  • Стан протидії безпековим загрозам, організація подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури та превентивна робота з боку сектору безпеки та органів правопорядку в аспекті регіонів;
  • Поточний стан функціонування об’єктів енергетичного комплексу України та заходи з забезпечення стабільної роботи енергетичної системи в умовах постійних ракетних обстрілів;
  • Нова урядова політика з підтримки вітчизняного виробництва: нова економічна доктрина України;
  • Європейська інтеграція України: нові можливості та виклики для українських громад.

До засідання Конгресу в онлайн-режимі долучилася керуюча виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк.

Довідково: Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України створений для сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування. Взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми всеукраїнськими асоціаціями та міжнародними організаціями.

Завданнями Конгресу також є вивчення реалізації на місцевому та регіональному рівнях Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, підготовка пропозицій щодо підвищення ефективності виконання цієї Угоди та запровадження європейських стандартів у сфері місцевого самоврядування.

Останні новини