Бердичів

міська рада

«Бердичів – це про справжнє мистецтво і про високу культуру»: відбулася атестація творчих колективів МПК ім. Шабельника (ФОТО)

438773686_1512038776391962_2796426616483156940_n-1

Відбулася атестація творчих колективів МПК ім. О. Шабельника на предмет підтвердження звання “народний” та «зразковий» де були представлені найкращі народні, бальні, сучасні хореографічні композиції та феєрія циркового мистецтва у виконанні наших творчих колективів:

• Зразковий аматорський ансамбль танцю «Яворочок»;

• Народний аматорський ансамбль танцю «Явір»;

• Зразковий аматорський дитячий ансамбль бального танцю «Надія»;

• Народна аматорська естрадно-циркова студія «Диваки».

• Зразковий аматорський дитячий ансамбль сучасного та естрадного танцю «Сенсація»;

Також свою творчість дарували Народний аматорський оркестр духових інструментів, Народний аматорський вокальний ансамбль «Час», Народний аматорський вокальний ансамбль «Метроном», Народний аматорський хор ветеранів праці, Народний аматорський вокальний ансамбль «Віола».

Ось як про побачене на своїй сторінці у Facebook відгукнувся начальник обласного управління культури та туризму Анатолій Душко: «Маю високу честь як Голова атестаційної комісії брати участь в атестації аматорських творчих колективів зі званням “Народний” та “Зразковий” в місті Бердичеві. З перших звуків аматорського духового оркестру стає зрозуміло, що це колектив професіоналів і те, що Бердичів це про справжнє мистецтво і про високу культуру. Радісно за Громаду, де зберігають і примножують традиції. Саме за це стоять наші захисники, за право жити, творити і любити та оспівувати рідну Україну. Попереду цілий день, і з кожним новим колективом приходить ще більше переконання у важливості роботи та творчості працівників культури Житомирщини та їх всебічної підтримки».

За інформацією міського Палацу культури ім. О. Шабельника

Фото – Олега Силки