Бердичів

міська рада

“Бойові комарі” з 17-ї гімназії перемогли у ІІІ районному етапі Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч

18-1

Закінчилися змагання з волейболу серед дівчат, що проходили у спортивній залі Бердичівського педагогічного коледжу в рамках проведення ІІІ районного етапу Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч”. Цього разу за перемогу боролися шість команд з заявлених семи, які показали справжній клас та спортивний азарт.

Участь у змаганнях брали наступні команди:

  • Команда «Прометей» Андрушівського ліцею №1 (Андрушівська міська рада);
  • Команда «Бойові комарі» гімназії №17 (Бердичівська міська рада);
  • Команда «Завзяті бобри» з Гришковецького ліцею (Гришковецька селищна рада);
  • Команда «Ружани» Ружинського ліцею (Ружинська селищна рада);
  • Команда «Краснопільчанки» Краснопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (Краснопільська сільська рада);
  • Команда «Надія» Хажинського ліцею (Семенівська сільська рада).

Спортивні змагання проходили у драйвовій атмосфері. Вболівальники підтримували свої команди, що додавало учасникам сил та енергії відчайдушно боротися за перемогу.

В урочистій церемонії нагородження переможців взяли участь заступник начальника Бердичівської районної військової адміністраціі Катерина Вислоцька, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, амбасадорка всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Олішевська та голова Громадської організації «Гурт розумних і міцних», спонсор ІІІ районного етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – Ігор Бакановський.

За результатами напружених поєдинків перше місце здобула команда бердичівської гімназії №17 “Бойові комарі”. На другому місці опинилися дівчата з Семенівської громади. Почесне третє місце дісталося команді з міста Андрушівка.

На цьому змагання “Пліч-о-пліч” не закінчуються, адже попереду ще захоплюючі спортивні поєдинки з баскетболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідінгу. Тому вперед – до нових Перемог!

Останні новини