Бердичів

міська рада

Волейбольні двобої у рамках Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч” відбулися у Бердичеві

8-3

Урочисте відкриття районного етапу Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч” відбулося цієї п’ятниці у Бердичеві на базі Бердичівського педагогічного фахового коледжу. Це стало по-справжньому захоплюючою подією для учасників та гостей змагань. Перші поєдинки з волейболу серед юнаків відзначилися запальним драйвом вболівальників, безкомпромісною боротьбою команд за перемогу та видовищністю.

Розділити приємну подію з учасниками змагань прибули почесні гості, серед яких: директор департаменту масового спорту та здоров’я нації Мінмолодьспорту Сергій Тимофєєв; начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець; начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк; заступниця Бердичівського міського голови Олена Петрівська; секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда; головна амбасадорка змагань – відома спортсменка Юлія Олішевська та голова Громадської організації “Гурт розумних і міцних” Ігор Бакановський, який надав фінансову підтримку для придбання сувенірної продукції для нагородження.

За результатами змагань почесне І місце посіла команда з Райгородоцької територіальної громади, ІІ і ІІІ місце, відповідно, розділили між собою команди з Андрушівської та Бердичівської міської громади.

Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч відкрили нові можливості для молоді проявити себе у спорті та прославити свій навчальний заклад та свою громаду. Районний етап “Пліч-о-пліч” обіцяє стати захоплюючим дійством, де талановитість, наполегливість та спортивний дух зустрінуться з відвертою боротьбою та чесним змаганням.

#плічопліч #шкільніліги #житомирщина

Останні новини