Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

1-22

28 проєктів рішень розглянули під час чергового засідання члени виконавчого комітету. Матеріальну допомогу на загальну суму 100,0 тис. грн. отримають сім’ї двох загиблих Захисників України ( по 50,0 тис. грн. кожна). Низка проєктів рішень була пов’язана з соціальним захистом населення (затвердження протоколу засідання комісії з надання адресних грошових допомог, надання соціальної послуги денного догляду тощо).

Частина розглянутих проєктів стосувалася захисту прав дитини: надання статусів дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У Бердичеві починають брати дозволи на розміщення та розташування сезонних відкритих майданчиків, орендарі просять погодити здійснення капітальних ремонтів за власний рахунок. Кілька затверджених членами виконавчого комітету проєктів рішень були пов’язані з внесенням змін до складу міських комісій: причини – кадрові зміни у виконкомі.

На засіданні, з-поміж іншого, надали згоду на приватизацію квартир та погодили намір щодо передачі в оренду нерухомого комунального майна шляхом проведення електронного аукціону. Щодо останнього, то свого часу усім охочим пропонувалося через аукціон взяти в оренду частини приміщення, що на Новоіванівській, 44. Бажаючих орендувати їх так і не знайшлося, аж ось є, начебто, кандидат на оренду всього приміщення (загальна площа – 656,5 кв. м).

Члени виконкому затвердили акти комісії з обстеження зелених насаджень, а також – план роботи виконавчого комітету Бердичівської міської ради на ІІ квартал 2024 року.