Бердичів

міська рада

Відбулося засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

DSC_0003-4

Вісім питань увійшли до Порядку денного чергового засідання комісії бердичівської громади з питань ТЕБ та НС:

  • Про стан накопичення, використання та збереження об’єктових та місцевих матеріальних резервів.
  • Про забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури підприємств життєзабезпечення населення  громади усіх форм власності, з урахуванням збройної агресії російської федерації, для забезпечення їх безаварійного функціонування та створення резервів для їх своєчасного відновлення у разі потреби.
  • Про стан забезпечення непрацюючого населення, яке проживає в прогнозованих зонах хімічного забруднення, працівників суб’єктів господарювання, які працюють у зоні можливого хімічного забруднення (включаючи хімічно небезпечні об’єкти) засобами захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин.
  • Про стан влаштування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у випадку від виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки. Про впровадження місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення (МАСЦО).
  • Про організацію укриття населення Бердичівської міської територіальної громади у фонді захисних споруд цивільного захисту.
  • Про затвердження заходів щодо підготовки об’єктів до функціонування під час весняно-літнього пожежно-небезпечного періоду у 2024 році та протидії пожежам у природних екосистемах.
  • Про визначення та підготовку до купального сезону місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Бердчиівської міської територіальної громади. Готовність міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді до дій за призначенням.
  • Про організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Бердичівської міської територіальної громади. Про стан забезпеченості якісними продуктами харчування дітей освітніх закладів громади.

За кожним із питань було заслухано відповідальних осіб, прийнято відповідні рішення, в яких розписано пропозиції, рекомендації, доручення посадовим особам та керівникам профільних підприємств, установ, організацій.

Останні новини