Бердичів

міська рада

Він геройськи загинув ще у липні 2023-го… Надійшло сповіщення про смерть 32-річного добровольця Дениса Василишина.

Василишин-Денис_сайт

Він був славним Воїном і самовіддано бив російських окупантів: спочатку – кулеметником на Авдіївському напрямку, а потім –  у складі 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» – на Запорізькому. 22-го липня 2023 року геройськи загинув в одному з боїв, що точилися у районі Роботиного. Через щільний вогонь тіла загиблих бійців не вдалося евакуювати з поля бою – їх вивезли лише наприкінці вересня й передали на ДНК-експертизу, що тривала понад вісім місяців.

Життя за Україну та її народ віддав солдат Денис Василишин. На момент смерті нашому землякові було 32 роки… Народився Денис у Бердичеві. По закінченні 8-ї школи вступив до Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права – за спеціальність обрав металургію. Ливарником не став, зате став знаним у місті майстром, котрий міг повернути життя будь-якій техніці.

З початком великої війни Денис Василишин пішов служити до місцевої ТРО. А трохи згодом відправився до РТЦК та СП з проханням призвати його до Збройних Сил України. Вже під час служби у «Маґурі» Дениса відправили закордон на навчання. Звідти він прибув механіком-водієм M2 Bradley.  

У складі незламних Сил оборони України б’ється з агресорами 47-ма бригада, у складі бригади разом із побратимами свій військовий та громадянський обов’язок доблесно виконував механік-водій механізованого батальйону Денис Василишин. Один із тих, попереду в кого було ще ціле життя. Один із тих, хто відтепер вічно житиме у людських серцях. Звитяжний, мужній, справжній Чоловік, справжній Українець.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Дениса Василишина та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини