Вітання зі славним 100-річним ювілеєм приймає Надія Сірант

изображение_viber_2024-04-10_14-40-27-118-1

Гомін, піднесення та посмішки панують 10 квітня у помешканні Надії Сірант: родина відзначає її 100-й день народження. Від імені міського голови Сергія Орлюка, від себе особисто та від всієї бердичівської громади привітати ювілярку зі знаковою датою прийшли заступниця міського голови Олена Петрівська, керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк, представники управління сім’ї та соціального захисту населення.

За плечима іменинниці – життєвий шлях довжиною у сторіччя. За цей час, звісно, траплялося всяке – і щасливі сторінки, і сумні, і свята, й будні. Як пройшла пані Надія цей шлях? Близькі окреслюють його кількома словами: не залишаючи себе на потім. Самовіддано пропрацювала до 70-ти років у ланці в Слободищенському колгоспі. Так само самовіддано слугувала берегинею великої родини. Разом із чоловіком дали життя 6-м дітям, усіх змогли міцно поставити на ноги. Хіба замало для справжньої української жінки?..

Хіба то не щастя, коли на те, аби порахувати усіх найближчих членів родини, йде десь із півгодини?.. Коли починають рахувати усі разом, потім збиваються, знову починають, знову збиваються, аж ось під загальний сміх та жарти виходять на кінцеві цифри. Шестеро дітей подарували Надії Трохимівні 9 онуків. Ті, у свою чергу, – 12 правнуків. Правнуки одарували ювілярку чотирма праправнуками. Від кожного – щирі слова вітань, від кожного – любов та ніжність.

А від усієї бердичівської громади – сердечні побажання миру, життєвих сил та Господньої ласки!