Бердичів

міська рада

Засідання  сорок восьмої чергової сесії

Placeholders_2

30 квітня  2024 року о 10:30 год. в актовому залі міської ради Відбудеться засідання  сорок восьмої чергової сесії Бердичівської міської ради VIІI скликання

Порядок денний:     

 Про план роботи Бердичівської  міської ради на 2024 рік.
 Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2023 № 1172 «Про затвердження Стратегії розвитку Бердичівської міської територіальної громади на період до 2027 року».
 Про  виділення матеріальної допомоги.
 Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бердичівської міської територіальної громади та проєкту договору.
 Про затвердження плану трансформації  мережі закладів загальної середньої освіти  Бердичівської міської територіальної громади.
 Про затвердження звіту щодо виконання у 2023 році заходів Програми регулювання чисельності безпритульних та безпородних тварин на території Бердичівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки (зі змінами).
 Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 №409 «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами).
 Про встановлення партнерських відносин з містом Єнчепінг (Jönköping, Швеція).
 Про створення конкурсної комісії та затвердження її персонального складу для обрання членів наглядової ради  комунального некомерційного підприємства «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.
 Про включення об’єкта нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу.
 Про внесення змін до видів економічної діяльності.
 Про продовження договорів господарського відання МКП «Бердичівкомунсервіс».
 Про продовження договору  господарського відання  МКП «Бердичівкомунсервіс».       
 Про продовження договору господарського відання  КП «Комбінат комунальних  підприємств міста Бердичева».       
 Про включення об’єктів нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу.
  Про включення об’єктів нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу, нежитлові приміщення за адресою: м. Бердичів,  вул.  Європейська, 83.   
  Про включення  об’єкта нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу частина нежитлової будівлі (підвал) за адресою:   м. Бердичів, вул. Зелена, 15.
 Про включення  об’єкта нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу нежитлові приміщення  (підвальні) за адресою: м. Бердичів,   вул. Л. Карастоянової, 15/11.
 Про включення об’єкта нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу, підвальне приміщення за адресою:   м. Бердичів, вул. Мостова, 1/2.         
 Про погодження орендодавцям комунального майна Бердичівської міської територіальної громади  не оголошувати  повторні  електронні  аукціони  з передачі в оренду майна комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади  .                                                
 Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації нежилого приміщення за адресою: м. Бердичів,              вул. Євгена Старікова, 4
 Про включення об’єкта нерухомого майна комунальної власності  Бердичівської міської територіальної громади до Переліку першого типу,  нежитлове приміщення, Магазин, загальною площею 656,5 кв. м, за адресою: м. Бердичів, вул. Новоіванівська, 44.
 Про припинення договору оренди Соколу Геннадію Олеговичу та передачу в оренду земельної ділянки Сокол Ларисі Олександрівні.
 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Сокол Ларисі Олександрівні (кадастровий номер 1810400000:01:014:0100).
 Про припинення договору оренди ТОВ «Продукт Гарант» та передачу в оренду земельної ділянки Соколу Ігорю Геннадійовичу.
 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Рибачуку Олександру Петровичу.
 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Сінкевичу Олександру Олександровичу.
 Про надання дозволу на виготовлення планових матеріалів щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту ТОВ «Візаж».
 Про надання дозволу на виготовлення планових матеріалів щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту ПП «Ярослав».
 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Макарчук Олені Анатоліївні.
 Про укладення договору оренди землі на новий строк з ТОВ «Смакота».
 Про укладення договору оренди землі на новий строк з Чайківським Валерієм Володимировичем, Голубом Вячеславом Станіславовичем.
 Про передачу земельної ділянки (кадастровий номер 1810400000:01:026:0470) в оренду Чайківському Валерію Володимировичу, Голубу Вячеславу Станіславовичу.
 Про укладення договору оренди землі на новий строк з Михайловою Надією Михайлівною.
 Про передачу земельної ділянки в оренду Малик Оксані Петрівні.
 Про укладення договору оренди землі (кадастровий номер 1810400000:01:014:0113) на новий строк з Малик Оксаною Петрівною.
 Про укладення договору оренди землі на новий строк з Підприємством Облспоживспілки Бердичівський міський кооперативний ринок.
 Про передачу земельної ділянки в оренду Чорній Юлії Володимирівні, Тодорук Катерині Володимирівні.
 Про укладення договору оренди землі на новий строк з Козік Тамарою Петрівною.
 Про припинення права користування земельною ділянкою (кадастровий номер 1810400000:01:023:0413) Підприємству Облспоживспілки Бердичівський міський кооперативний ринок.
 Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Щасливому Геннадію Юрійовичу, ФОП Войналовичу Андрію Володимировичу.
 Про передачу в оренду земельної ділянки Горгоцу Артуру Ігоровичу. 
 Про затвердження документації та передачу у власність земельної ділянки Мазур Олені Микитівні.
 Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 28.02.2024 №1325 «Про передачу громадянам у власність земельних ділянок».
 Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 06.12.2023 №1128 «Про передачу громадянам у власність земельних ділянок».
 Про включення вільної від забудови земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах).
 Про підготовку земельної ділянки право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах).
 Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю Тютюнник Тетяни Сергіївни.
 Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю Захарчук Галини Дмитрівни.
 Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю Захарчука Віктора Вікторовича.
 Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю Куземчик Світлани Петрівни.
 Про укладення договору оренди землі (кадастровий номер 1810400000:01:023:0281) на новий строк з ПМПВІФ «ВІККОР».
 Про укладення договору оренди землі (кадастровий номер 1810400000:01:023:0282) на новий строк з ПМПВІФ «ВІККОР».
 Про укладення договору оренди землі (кадастровий номер 1810400000:01:023:0283) на новий строк з ПМПВІФ «ВІККОР».
 Про укладення договору оренди землі (кадастровий номер 1810400000:01:023:0284) на новий строк з ПМПВІФ «ВІККОР».
 Про укладення договору оренди землі (кадастровий номер 1810400000:01:023:0293) на новий строк з ПМПВІФ «ВІККОР».
 Про укладення договору оренди землі на новий строк з Мазур Людмилою Андріївною.
 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 Про передачу у власність земельної ділянки Калакай Єві Сергіївні.
 Про передачу у власність земельної ділянки Волинець Лілії Юріївні.
 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Долінській Оксані Валентинівні.
 Про продовження договорів сервітутного землекористування.
 Про передачу громадянам у власність земельних ділянок.
 Про передачу земельної ділянки в оренду Круглікову Андрію Сергійовичу, Кругліковій Наталії Миколаївні.
 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою Горофенюку Олександру Георгійовичу.
 Про затвердження документації та передачу в оренду земельної ділянки Маринченко Тетяні Миколаївні.
 Про передачу в оренду земельної ділянки Рибаковій Олені Миколаївні. 
 Про надання права сервітутного землекористування Задорожній Людмилі Олександрівні.
 Про відмову у передачі із комунальної власності Бердичівської міської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області земельної ділянки з кадастровим номером 1810400000:01:025:0072.
 Про призупинення діяльності окремих закладів дошкільної освіти Бердичівської міської територіальної громади.
 Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від  30.09.2021 № 346 «Про затвердження         переліку адміністративних послуг,    які надаються через  центр надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Бердичівської міської ради, як постійно діючий робочий орган,  у новій редакції» (зі змінами).
 Про дострокове припинення повноважень депутата міської  ради VIIІ скликання Сенаторова Дениса Миколайовича.
 Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 11.12.2020 № 12 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Бердичівської міської ради» (зі змінами).
 Депутатські запити.
 Різне.