Бердичів

міська рада

Незламним Захисником України вирушив у засвіти 51-річний прикордонник Михайло Лелях

Лелях-Михайло_сайт

Він був із числа тих, хто добровільно пішов захищати свою Батьківщину зі зброєю у руках. Не став чекати повістки. Навіть думки не мав шукати тихе містечко, аби перебути війну. У свій 51 рік добре усвідомлював: хочеш жити у мирній країні – маєш захистити її та її людей сам, власними силами, не розраховуючи на когось. Він вчинив як справжній Чоловік, як Людина, як Українець…

На 52-му році життя вирушив у засвіти Михайло Лелях. Народився Михайло у Бердичеві, навчався у 5-й школі. Далі вирішив освоювати інженерно-будівельну науку. Відслужив в армії. Певний час працював у ДСО – Державній службі охорони при МВС України. Відслуживши належний час, пішов на заслужений відпочинок.

А потім – велика війна і, можливо, одне з найважливіших рішень у житті: дізнавшись про формування «Гвардії Наступу», Михайло добровільно вступив до лав прикордонників. Ніс службу інспектором прикордонної служби-кулеметником 4-ї прикордонної комендатури швидкого реагування. До останнього свого подиху головний сержант Михайло Лелях залишався вірним Україні. Не зрадив своїм принципам, не зрадив свій народ.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Михайла Леляха та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини