Бердичів

міська рада

Під Вугледаром геройськи загинув 38-річний Захисник України Андрій Капустін

Капустін-Андрій_сайт

Бійці українських Сил оборони продовжують героїчно стримувати натиск ворожих рашистських військ. Їх на порядки менше, відчувається нестача озброєння, та не меншає рішучість Захисників і Захисниць України вимести окупантів зі своєї території.

Ціна життя у спокої, яким живе більша частина української держави, надзвичайно велика. Це втрати повних сил чоловіків та жінок, це біль та вічні рани у сотнях родин, це синьо-жовтні сектори кладовищ по всій країні та люди, котрі ніколи тут, на землі, не обіймуть своїх найближчих, не відчують тепло їхніх сердець. Залишається згадувати, гаряче вірити у перемогу, робити все для її наближення…

Одним із тих, хто за цю перемогу віддав власне життя, навічно рахуватиметься 38-річний бердичівлянин Андрій Капустін. 04 квітня наш земляк геройськи загинув в одному з боїв, що точилися під Вугледаром на Донеччині.

Андрій Капустін був мобілізований вже наступного дня від початку повномасштабної агресії в Україні. Ніс службу стрільцем-санітаром у 1-му механізованому батальйоні 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців. За час перебування у зоні бойових дій проявив себе мужнім, стійким та відповідальним бійцем. Докладав усіх зусиль, аби належним чином виконувати усі поставлені завдання. Таким і залишався до останньої миті свого земного життя…

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Андрія Капустіна та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини