Бердичів

міська рада

УВАГА: нагадуємо про обов’язковість та необхідність вчасної сплати податків!

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Шановні мешканці та підприємці міської територіальної громади!

Сьогодні ми всі  знаходимося у важких умовах повномасштабної війни. Саме від кожного з нас залежить стійкість, розвиток та спроможність нашої громади. Це внесок кожного з нас у Перемогу! Та для того, щоб забезпечити повноцінний рівень життя громади, потрібно активізувати  економічну діяльність, легалізувати найману працю та сплачувати обов’язкові податки.  Це той мінімум, який кожен може зробити для своєї громади.

Звертаємо вашу увагу на обов’язковість та необхідність вчасно здійснювати сплату податків, зокрема земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

За даними ГУ ДПС у Житомирській області, майже 5 тис жителів громади станом на 01.04.2024 року мають заборгованість зі сплати таких податків. З метою уникнення додаткового навантаження у вигляді штрафних санкцій та пені за несвоєчасну сплату, закликаємо всіх жителів громади, керівників установ, підприємств та організацій в повному обсязі сплатити податкову заборгованість.

Просимо ставитися до цього свідомо, вести свою діяльність відкрито та з дотримання вимог чинного законодавства.

Для уточнення інформації про суми, дати та підстави виникнення податкового боргу пропонуємо перевірити повідомлення в «Електронному кабінеті платника податків» cabinet.tax.gov.ua або звернутись до фахівців податкової служби за адресою:  13312, м.Бердичів, вул. Б.Хмельницького,24 А.

Фінансове управління Бердичівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини