Бердичів

міська рада

Унікальні та єдині в Україні: з молоддю Бердичівщини спілкувалися представники Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова

Дизайн-без-названия-41

У мирні часи вони неодмінно запросили би до себе молодь на День відкритих дверей. Їм є що розповісти про свій навчальний заклад, адже той, констатують, є унікальним та єдиним такого роду в Україні. Але триває війна, яка створює безліч перешкод, тож ці військові спеціалісти вирішили самі приїхати до Бердичева і розповісти про себе юнакам та дівчатам. У міському Палаці культури презентував себе Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова.

Якщо ви вирішите вступати до цього військово вишу, мабуть, перший, хто вас зустріне, буде підполковник Ігор Кириленко. Зі сцени Палацу відповідальний секретар приймальної комісії ЖВІ ім. Корольова детально інформував присутніх у залі про спеціалізації, що ними пропонують оволодіти в інституті. З певною частиною їх можна було ознайомитися  у фойє МПК, але, як запевнив підполковник, насправді, все – значно ширше, глибше й цікавіше.

Системи й засоби РЕБ, захист інформації з обмеженим доступом, комп’ютерні засоби інформаційного впливу, системи радіоелектронної розвідки – роботі з усім цим навчають в ЖВІ. Окрім того, його випускники досконало володіють знаннями та навичками у сферах обробки даних космічної розвідки, засобів спеціального контролю, безпілотних авіаційних комплексів тактичного класу тощо. Висококласні спеціалісти подібного рівня, звертає увагу Ігор Кириленко, потрібні у ЗСУ, СБУ, Нацгвардії, розвідці – мало не у всіх структурах, що беруть безпосередню участь у захисті України від окупантів. І у Житомирському військовому виші чекають на віддану, патріотично налаштовану, мотивовану молодь.

Ну а свідченням того, що у ЖВІ вчаться та працюють абсолютно різносторонні особистості, і що у закладі особливе місце посідає творчість, став виступ військового оркестру інституту під керівництвом майора Павла Осінського. Військові музиканти презентували для юних глядачів велику концертну програму, до якої увійшли твори української та світової класики, а також композиції родом уже з новітньої України – з любов’ю до Батьківщини, бойовою звитягою, героїзмом українського воїнства, силою української нації.

Останні новини