Бердичів

міська рада

У Бердичеві з робочою поїздкою побували освітяни польської Ченстохови

изображение_viber_2024-04-26_11-35-08-551-1

Традиційно насиченою на зустрічі та спілкування з колегами видалася робоча поїздка до Бердичева освітян із польського міста-партнера Ченстохови – делегації у складі керівника відділу освіти мерії міста Рафала Пьотровскі, директора психолого-педагогічного консультаційного центру Рафала Дзівіса та директора шкільного комплексу ім. Я. Кохановського Маріуша Завади.

У міській гуманітарній гімназії № 2 гості долучилися до розширеного засідання Ради гімназії, методичної ради та учнівського самоврядування під гаслом «Міжнародна співпраця – шлях до Європейської інтеграції». У заході взяли участь керівники кафедр, батьки гімназистів, учнівський актив. Було проаналізовано роботу закладу з реалізації Міжнародного проєкту «Європейська ідентичність: своє майбутнє творимо сьогодні, а не завтра». Учасники визначили плани на майбутнє, виклики сьогодення та перспективи. Представники польської делегації передали гуманітарну допомогу для захисників від українських дітей, котрі навчаються в Ченстохові.

Зустрілися поляки і з учнівсько-педагогічним колективом міського ліцею № 15. 25 років плідної співпраці, зустрічей, тренінгів, відеоконференцій, телемостів, різноманітних проєктів та екскурсій… Директорка ліцею Ванда Івасюк провела майстер-клас «Ми – миротворці». Заступниця директорки з НМР Ніна Миронець підбила підсумки спільної роботи презентацією «Дружба довжиною у 25 років. Хроніки». Тісні та дружні взаємовідносини між Бердичевом та Ченстохова символізував простелений Рушник Дружби.

Слова вдячності за відданість, розуміння, дружбу та підтримку пан Пьотровскі, пан Дзвівіс та пан Завада почули від міського Сергія Орлюка під час зустрічі з ним, заступницею міського голови Оленою Петрівською, керуючою справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Ларисою Котнюк та депутатом міської ради Василем Толочком.

Польська Ченстохова незмінно гостинно й щиро приймає маленьких та юних друзів із Бердичева, дбаючи про високий рівень прийому, розміщення, наповнення програми перебування. У Ченстохова наші юні земляки повноцінно відпочивають, туди їздять творчі колективи від культури, участь у турнірах та різного роду змаганнях беруть команди спортсменів.

Таку системну й тісну співпрацю буде продовжено, висловили переконання обидві сторони. А поки що Сергій Орлюк реалізував нагоду привітати з переобранням на посаду Президента м. Ченстохови пана Кшиштофа Матіящика. Міський голова вручив Рафалу Пьотровскі вітальний лист на адресу пана Кшиштофа з побажаннями подальшої плідної роботи на благо громади Ченстохови та зміцнення зв’язків між нею та бердичівською громадою.

Останні новини