Бердичів

міська рада

У бердичівський громаді буде створено громадську організацію сімей загиблих Героїв

DSC_0002-1

У Бердичівській міській раді виступили з ініціативою створення громадської організації, що представлятиме інтереси родин загиблих під час російсько-української війни Захисників і Захисниць України з бердичівської громади. На зібранні за участі матерів та батьків полеглих Героїв заступниця міського голови Олена Петрівська та керуюча справами виконкому міської ради Лариса Котнюк висловили своє бачення з даного питання: громадська організація, зауважили, – це певний статус, це можливість оперативніше вирішувати різного роду питання через комунікацію «актив-місцева влада», це, знову таки, можливість брати участь у проєктах та грантових програмах тощо.

Учасники зустрічі ініціативу підтримали. На місці визначилися з керівним складом майбутньої громадської організації – заступником голови, секретарем, бухгалтером. Щодо керівника ГО, то попередньо вирішено, що очолить її Володимир Катюшко – його кандидатуру на зібранні схвалили без заперечень.

Тепер, власне, залишається пройти визначену законом процедуру реєстрації новоствореної громадської організації. У цьому родинам допоможуть фахівці міської ради. З-поміж іншого, активісти також мають відпрацювати варіанти напрямків, за якими діятиме їхня організація. Можливо, у ній зупиняться на озвученому Володимиром Катюшком, який запропонував сконцентрувати діяльність навколо родин загиблих безпосередньо бердичівської громади, сімей тих земляків, котрі вважаються зниклими безвісти, та бійцями, які проходять лікування й реабілітацію у військовому шпиталі.       

Останні новини