У рамках Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч” на базі 4 ліцею проходили змагання з черліденгу

1-27

У змаганнях взяли участь 7 команд, які стали переможцями попереднього територіального етапу, а саме:

1. «Флеш» Андрушівського ліцею №1 Андрушівської міської ради;

2. «Сильні» ліцею №4 м. Бердичева Бердичівської міської ради;

3. «Never give up” Гришковецького ліцею Гришковецької селищної ради;

4. «Фрідом» Маркушівського ліцею Райгородоцької сільської ради;

5. «Енерджі» Ружинського ліцею Ружинської селищної ради;

6. « ТГ – Енергія нації” Бистріївської гімназії Вчорайшенської сільської ради;

7. «Реінбов» Слободищенської гімназії Швайківської сільської ради

Під час офіційної частини напутні слова учасникам змагань сказали заступник начальника Бердичівської районної військової адміністраціі Катерина Вислоцька, головний спонсор змагань – голова Громадської організації “Гурт розумних і міцних” Ігор Бакановський та відома бердичівська легкоатлетка Юлія Олішевська.

Нелегку місію по оцінюванню учасниць взяла на себе професійна та незаангажована суддівська колегія, до складу якої увійшли: Надія Пташник, викладач по класу хореографії та завідувач хореографічним відділенням Андрушівської школи мистецтв ім. М. Максименка Андрушівської міської ради, заслужений працівник культури України; Олена Боровська, директор центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова Бердичівської міської ради; Ірина Думинська, керівник зразкового ансамблю естрадного танцю «О-ля- ля» центру позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова Бердичівської міської ради; Марія Онуфрійчук, капітан збірної команди з черліденгу Державного торговельно-економічного університету, чемпіонка України з черліденгу.

У запеклій боротьбі перемогу та почесне перше місце здобула команда “Сильні” ліцею №4 міста Бердичева. На другому місці опинилася команда «Флеш» Андрушівського ліцею №1. Почесне третє місце дісталося дівчаткам Ружинського ліцею – команді “Енерджі”. Бердичівська районна військова адміністрація та Бердичівська міська рада вітають фіналістів та переможців ІІІ районного етапу Всеукраїнських шкільних ліг “Пліч-о-пліч” з черліденгу та дякує усім командам за участь у змаганнях.