Бердичів

міська рада

Черговий особистий прийом громадян провів Сергій Орлюк

DSC_0084-2

Хто з одним питанням, а хто з цілим списком та невеличкими групами приходили на черговий особистий прийом до міського голови жителі громади.

Вулиця Кутузова… Примітна, серед іншого, тим, що на ній ростуть дуби. З дубів опадає багато листя. Одна з тамтешніх мешканок (жінка з інвалідністю І групи) позагрібала те листя на купки. Підпалила. Їй, відповідно, призначили штраф і документи, у свою чергу, передали до виконавчої служби. На сьогодні пенсіонерка має сплатити понад 7,0 тис. грн.

Доручення оглянути зливову систему, що у районі одного з приватних будинків на Козацькій, отримав керівник МКП «Бердичівкомунсервіс»: мешканка будинку скаржилася на підтоплення подвір’я під час опадів. Почистити зарослі біля алеї на Елінгу, перенести зупинку маршруту № 7а далі – до колишнього поста ДАІ, пояснити, чому залишки старих комунікацій (мова йде про ремонт на вул. Шевченка) дістають та вивозять, а не залишають на місці, прокладаючи нові труби поверх чи поруч – із такими питаннями прийшов до Сергія Орлюка мешканець Бердичева.

У багатоповерхівці на Новоіванівській тече дах. Не раз вже заливало електрощитову, тому світла у квартирі на останньому поверсі немає. У самій оселі потіки та грибок, а голова ОСББ навіть не хоче зайти й пересвідчитися у проблемності ситуації. Так стверджує мешканка квартири. Покрівельник, наче й приходив один раз, а потім так і не з’явився: кажуть, воює. Ті, хто оглядав стелю й дах, окреслили вартість робіт десь у 15-20 тис. грн. Голова ОСББ, зі слів жінки, заявляє, що таких грошей у неї немає. Мешканка попереджає, що, можливо, звертатиметься до суду. А поки що фахівці управління ЖКГ писатимуть звернення до керівниці об’єднання, а жінка, якщо збере членів правління та сусідів, спробує скласти Акт обстеження.

На воду у підвалі будинку нарікають мешканки одного з будинків, що на Вінницькій. Стверджують, почало затікати, коли проводили ремонті роботи неподалік – між Вінницькою та Європейською. Зараз, начебто, вода вже не надходить, але болото залишилося. Плюс шкоди зазнав фундамент – не завадило би укріпити. Та й з дахом є проблеми.

Знову вул. Вінницька. Група мешканок однієї з багатоповерхівок (усі – з квартир з індивідуальним опаленням) обурена ситуацією, що склалася після того, як на будинку встановили тепловий лічильник. За опалення місць загального користування, стверджують, кожній доводиться платити по 400-600 грн. Ця цифра окремо вказана у квитанції, кажуть жінки. А ось у квитанціях тих, в кого централізоване опалення, вказана одна загальна сума. Питається, а скільки ж ті люди сплачують за опалення місць загального користування? Чому оплата у тих, в кого централізоване опалення, впала з 2700 грн. до 1600 грн., обурюються бердичівлянки, а тих, в кого індивідуальне, зросла на 600 грн?..

На прийом до міського голови приходили як звичайні мешканці Бердичева, так і громадські активісти. Останніх, зокрема, цікавило, звідки взялася сума, в яку обійшовся місту плавальний басейн (власне, чому так дорого), питання екології (показники по річці Гнилоп’яті), допомога людям пенсійного віку, комунікація «мешканець-посадовець міської ради».

За озвученими зверненнями Сергій Орлюк дав детальні роз’яснення, у ряді випадків –  доручення профільним спеціалістам міської ради.