Бердичів

міська рада

Вишиванковий Ланцюг простягнувся Бердичевом (ФОТОРЕПОРТАЖ)

DSC_0110-2

Українці вони такі: об’єднатися задля доброї справи можуть за лічені хвилини. Спочатку Бердичівський педагогічний фаховий коледж оголошує про намір влаштувати акцію «Ланцюг вишиванок», маючи на меті зґуртувати навколо національної ідеї та українських цінностей студентство трьох коледжів – свого, медичного та коледжу промисловості економіки та права.

А далі… Далі до вишиванкового ланцюга вплітаються працівники Бердичівської міської ради, Центру позашкілля ім. Разумкова, колективи дитячих садочків та, власне, усі бажаючі, і він розтягується центром міста і аж за Кляштор Босих кармелітів – від одного коледжу, через другий і до третього.

Яскраві ланки вишиваного ланцюга встигають заспівувати українських пісень, Гімн України та збирати донати на підтримку ЗСУ. На «Ще не вмерла…» й на «Червону руту» активно реагують водії автотранспорту – тиснуть на клаксони та через відкриті вікна вітають зі святом.

Офіційною мовою дана акція покликана продемонструвати національно-патріотичні пріоритети та спрямованість сучасної молоді. Мовою простою пріоритети та спрямованість у молоді очевидні – вільна, незалежна, сильна та успішна Україна. Красу та неповторність якої так вдало підкреслює диво під назвою «вишиванка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини