Бердичів

міська рада

Во славу Воскреслого Христа, Матері та Сім’ї: у Бердичеві провели традиційний Молитовний сніданок

DSC_0002-1

… Вони дуже важко пережили Його смерть – ті, хто весь час знаходився поруч, і їхні серця були розбиті. Надії було зруйновано, захлеснув повний розпач. Христові учні, розчавлені горем, не уявляли, що буде далі. І не знайшли нічого кращого, як піти за змученим горем Петром… ловити рибу. За цілу ніч так нічого й не спіймали. І ось до них прийшов Воскреслий Ісус. Без дорікань, без звинувачень та засуджень. Прийшов із підбадьоренням. Підказав, де ловити рибу, а поки апостоли ловили, на березі на них вже чекав сніданок. Перший такий у світі…

8-й за рахунком Молитовний сніданок провели у Бердичеві. Традиційну спільну зустріч священиків та пасторів різних церков й громадськості, що відбулася у Церкві “Новий Час”, присвятили Світлому Христовому Воскресінню, Дню Матері та Дню сім’ї.

Вони дають віру, розвіюють смуток, відганяють страх, вселяють надію… Вони вказують шлях до спасіння, дають перемогу та відкривають велику Божу любов…. Вони – то слова невимовної радості: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!». Ними віталися присутні на святковому Молитовному сніданку, головною метою якого було визначено підтримку, втіху, підбадьорення через Слово Боже та спільну молитву. Організатори Сніданку вірять: спільна молитва, молитва єдності має велику силу та принесе благословення для Бердичева, для бердичівської громади, для всієї України.

Добро перемагає зло, життя стає сильнішим за смерть. Ісус є прикладом того, як потрібно жити, як перемагати, переконаний міський голова Сергій Орлюк. Ніхто не міг би повірити, що Він Воскресне на третій день після смерті. Ніхто, здається, не вірив у те, що Україна житиме на третій день після повномасштабного наступу росії. Але вона вистояла і живе нині, борячись зі злом. А у душах тисяч і тисяч людей, котрі боряться разом із нею, живе Господь. І ці люди заявляють: у часи війни не лише зброя дає впевненість у перемозі та додає сили у боротьбі. Такою самою потужністю володіють щира віра й молитва.

Подяка за Ісусове Воскресіння, подяка Захисникам і Захисницям України, подяка їхнім родинам та усім, хто самовіддано працює на вільну й незалежну Україну – вдячні слова лунали з вуст священиків та пасторів. Православні, католики, протестанти – усі учасники Сніданку молилися за українських матерів, котрі серцем відчувають, коли їхній дитині погано, котрі приймають своїх дітей у будь-якому статусі, стані, у будь-якій ситуації, котрі так часто воліють мовчати, коли так багато є чого сказати…

Господь був присутній на цьому Сніданку, стверджують його учасники. Для того, аби біль та смуток кожного взяти на себе. Щоби простягнути руку і допомогти. Війна закінчиться і буде переможний мир. Бог відновить внутрішній світ людей, відновить їхні серця, вірять виступаючі. Щоби, йдучи з ним разом вони змогли відбудувати й відновити Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини