Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0003-2

Чергове засідання провели члени виконавчого комітету. Так одним із їхніх рішень є виділення матеріальної допомоги рідним загиблого у зоні воєнних дій Захисника України. Виділені 50,0 тис. грн. будуть рівними частинами (по 25,0 тис. грн.) розподілені між матір’ю та батьком полеглого Героя.

Через загрозу життю та здоров’ю дитини виникла необхідність негайного відібрання її від матері. У даному випадку фахівці керуються положеннями чинного законодавства, є відповідне клопотання міської служби у справах дітей. Готується позовна заява до Бердичівського міськрайонного суду про позбавлення батьківських прав. Дитину тимчасово влаштують, відповідно до пункту 31 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності пов’язаної з захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866.

Окремими рішеннями виконавчого комітету дитині буде надано статус дитини-сироти та затверджено висновки органу опіки та піклування до суду щодо розв’язання спорів.

Дозволи на продовження строку дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності надано ТОВ «Бердичівський хлібзавод» та п’ятьом суб’єктам господарювання. Останні мають заключити з МКП «Бердичівкомунсервіс» договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою. У випадку анулювання паспорта прив’язки управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин Бердичівської міської ради, за умов визначених діючим законодавством, підприємці будуть зобов’язані демонтувати тимчасову споруду в 30-денний строк та привести елементи благоустрою, що використовувались, до належного санітарно-технічного стану. Водночас вирішено анулювати дію паспорта прив’язки тимчасової споруди № 24 від 27.08.2021 «Торгівельний павільйон по вул. Чуднівська, 156,…», у зв’язку з недотриманням вимог паспорта прив’язки ТС при її встановленні.

Рішенням виконавчого комітету затверджено два розпорядження міського голови від 26.04.2024 р:-

  • № 36 «Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту в Бердичівській міській територіальній громаді»;
  • № 37 «Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Бердичівської міської територіальної громади».

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Останні новини