Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0003-11

Із погодження проєкту Програми економічного і соціального розвитку бердичівської громади на 2024-2025 роки розпочалося чергове засідання виконавчого комітету. Після того, як за нього проголосували, перейшли до групи питань, що стосувалися захисту дитячих прав (про засідання профільної комісії, частину рішень якої мали затвердити члени виконкому, розповідалося в одному з матеріалів на Офіційному сайті Бердичівської міської ради).

Сім’я загиблого Героя-Захисника України отримає матеріальну допомогу у розмірі 50,0 тис. грн. Також на засіданні внесли зміни до попередніх рішень щодо надання адресних грошових допомог жителям громади та складання актів встановлення факту здійснення догляду.

Члени виконкому підтримали проєкт, що стосувався порушення клопотання перед облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-Героїня» матері 5-х дітей Тетяні Петренко.

На засіданні дали добро на розміщення та облаштування сезонних відкритих майданчиків на територіях, прилеглих до двох кафе та двох кав’ярень. Також більшістю голосів проголосували за встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (у встановленому біля пивзаводу кіоску торгуватимуть безалкогольними напоями).

Погоджено зміст оголошень про передачу в оренду комунального майна бердичівської громади шляхом проведення електронного аукціону:

  • Нежитлові приміщення площею 14,6 кв. м. по вул. Житомирській, 43;
  • Підвальне приміщення площею 98,1 кв. м. по вул. Мостовій, ½;
  • Нежитлове приміщення, магазин площею 656 кв. м. по вул. Новоіванівській, 44;
  • Нежиле приміщення (підвал) площею 110,5 кв. м. по вул. Житомирській, 2/6;
  • Нежитлові приміщення площею 74,7 кв. м. по вул. Європейській, 1.

Останні новини