Бердичів

міська рада

Відзнаками року «Слава і досягнення – вдячність і гордість» нагородили 43-х учнів Бердичівської музичної школи

5-18

Звитяжні й незламні Сили оборони України роблять на фронті все можливе, аби у тилу не відчули жахіть війни. Цивільні відповідають допомогою війську та працею на Перемогу України. Дорослі та молодь працюють, діти та юнацтво навчаються – все для того, аби власною успішною роботою зробити успішною країну.

Здобутками і досягненнями може похвалитися й бердичівська громада – в освіті, у культурі, у спорті, у різних галузях життєдіяльності та на різних рівнях. Свого часу тих містян, котрі гучно заявили про себе в області, на рівні країни, на європейському й світовому рівнях, вшановували на щорічній церемонії відзначення здобутків, досягнень та перемог. Нині збирати сотні номінантів на кілька годин в одному місці – небезпечно, та й не до помпезних урочистостей. Та вшанувати людські таланти, натхнення, зусилля, наполегливість й небайдужість – це те, що завжди залишатиметься на часі, і у громаді знайдуть такий час для кожного, хто своїми добрими вчинками та успішними діями робить її знаною далеко за межами Бердичева.

«Слава і досягнення – вдячність і гордість» – таку назву носитимуть цьогорічні дійства, на яких відзначатимуть усіх, хто власним успіхом уславив бердичівську громаду у минулому, 2023-му, році. І першими, хто отримав Відзнаки року (номінація «Тріумфи і таланти»), стали вихованці Бердичівської музичної школи. 43 учні закладу отримали Відзнаки з рук міського голови Сергія Орлюка під час традиційного травневого звітного концерту. За кожним із тих, хто сходив на головну сцену святкового заходу – Гран-Прі, перші та призові місця на різного роду мистецьких конкурсах та фестивалях. Юні бердичівляни та бердичівлянки вражали сольно й у складі ансамблів, їхній виконавській майстерності аплодували, починаючи від Житомира й українських міст до Італії, Польщі, Чехії, Німеччини, інших країн Європи.

А це означає, що культура у громаді не лише зберігається й живе, констатує Сергій Орлюк, а й рухається вперед. І просуває її, у тому числі, сповнене любов’ю до музичного мистецтва майбутнє України.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *