Бердичів

міська рада

Відпочинок у польському Zakopane влаштувала для дітей українських Героїв-Захисників спільнота ротарійців. Є можливість долучитися до реабілітаційних турів.

438087243_2707866389374526_3458985408702533257_n-1

Посттравматичний стрес, тривожність, депресія – з чим лишень не доводиться жити маленьким та юним українцям, котрі втратили під час війни близьких людей… Діти загиблих Захисників і Захисників України, діти тих оборонців, які вважаються зниклими безвісти – тури-реабілітації для цієї категорії дітей віком від 8 до 12 років вирішили влаштувати члени ротарійської спільноти.

Зокрема, ініціатором подібних турів до польського міста Zakopane виступив Rotary Club Польщі, фінансові витрати взяли на себе ротарійці з Америки. Таким чином понад 30 дівчаток та хлопчиків вказаного віку змогли побувати у курортному містечку, розташованому біля підніжжя Татр. Там на них чекала насичена програма з аквапарками, музеями, батутами, боулінгом й різними не менш цікавими та захоплюючими локаціями.

Супроводжуючою психологинею туру виступила Тетяна Осадчук – членкиня Rotary Club Berdychiv, очолюваного Віктором Сиротюком. Подібні поїздки проходитимуть щомісяця, розповідає пані Тетяна, і до них можуть долучитися діти віком 8-12 років, чиї батьки загинули чи визнані зниклими безвісти на російсько-українській війні.

Бердичівська громада щиро дякує представникам Rotary Club за турботу, проявлену до її маленьких та юних жителів – зі сподіваннями, що подібні ретрити допоможуть суттєво покращити їхній душевний стан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини