Бердичів

міська рада

В об’єднанні родин загиблих Героїв-бердичівлян активно працюють над створенням громадської організації

DSC_0038-3

Ведеться активна робота зі створення громадської організації родин загиблих Героїв-бердичівлян. Не так давно у виконавчому комітеті відбулися збори за участі членів сімей полеглих оборонців України, де було заявлено про намір створити таку організацію.

Словами справа не обмежилася, і для початку визначилися з тими, хто складатиме актив майбутньої ГО. Вирішили, що організацію очолить Володимир Катюшко. Обрали також двох його заступниць та секретарку організації. Вони вестимуть діалог і з міською владою, і з рештою інституцій – це значно простіше й мобільніше, кажуть, аніж кожен раз збирати багато десятків людей.  

Саме їх запросила на зустріч з приводу подальших кроків зі створення ГО керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк. До зустрічі долучилися спеціалісти міськради, котрі допомагатимуть майбутнім громадським активістам пройти всю процедуру створення організації. Сторони обговорили, з чого починатимуть і що загалом мають зробити, аби успішно зареєструвати ГО. Наразі працюватимуть над написанням головного документу – Статуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини