Бердичів

міська рада

Готовність до купального сезону міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді обговорили на засіданні виконавчого комітету

изображение_viber_2024-05-10_09-26-30-747-2

Насамперед, визначено період, протягом якого триватиме купальний сезон – з 17.06.2024 р по 31.08.2024 р. У випадку оголошення Повітряної тривоги відвідувати водні об’єкти, розташовані на території громади (купання та відпочинок біля води) заборонятимуть. Комунальникам із «Бердичівкомунсервісу» дано доручення провести ремонт обладнання бази місця масового відпочинку. Фахівці мають організувати проведення занять з вивчення посібника «Правила охорони життя людей на водних об’єктах України».

На період купального сезону працівникам районного відділу поліції запропоновано забезпечити громадський порядок та спільно зі спеціалістами рятувальної служби – патрулювати місця масового відпочинку. Порушників громадського порядку притягуватимуть до відповідальності. Працівники БМКПРС на воді пройдуть спецкурс занять на підтвердження кваліфікації парамедиків.

Низку доручень отримав безпосередньо керівник служби Валерій Шелепа. Серед них:

  • Забезпечити готовність до використання за призначенням матеріально-технічної бази служби, плавзасобів, рятувальних засобів та водолазного спорядження;
  • Провести водолазне обстеження дна водної акваторії р. Гнилоп’ять в районі визначеного місця масового відпочинку;
  • Провести тренування з водолазами щодо надання першої медичної допомоги у випадку надзвичайної події на воді;
  • Організувати денне чергування рятувальників служби на період купального сезону
  • На території водного об’єкту обладнати та розмістити на видному місці стенди та плакати з матеріалами щодо попередження нещасних випадків на воді.

Представникам Бердичівського міжрайонного відділу Державної установи «Житомирський обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» запропоновано забезпечити проведення контролю за режимом роботи водогосподарських систем і комплексів з урахуванням екологічних вимог та санітарних норм і правил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини